Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

Завершився методичний фестиваль по ДНЗ міста, підведені підсумки. За рішенням журі перемогу отримали колеги з «Ялинки», тож вітаємо їх! Наша методична робота оцінена почесним третім місцем.

Методична служба «Сонечка» спрямовує свою роботу на осучаснення педагогічного процесу, на впровадження новітніх технологій, на створення сприятливих умов для діяльності педагогів, розвитку їх творчості і саморозвитку. Семінари, консультації, педагогічні години проходять з використанням різноманітних інтерактивних форм, що сприяють активності педагогів, вмінню використовувати особистий потенціал. Найвагомішими формами роботи є:

  • «Педагогічні гостини» - у кожного вихователя, його власна презентація своєї роботи (проведені протягом року);
  • Поповнення відеотеки різноманітними формами роботи з дітьми і колегами (відзнятими власними можливостями);
  • Участь у педагогічних виставках «Сучасна освіта Малина», «Сучасна освіта Житомирщини», отримали Диплом першого ступеня;
  • Участь трьох вихователів у конкурсі «Вихователь року» і їх перемога (1, 2, 3 місця!);
  • Створення власної веб-сторінки в Інтернеті;
  • ... Читати далі »

23 жовтня у нашому дитсадку пройшов методичний фестиваль. Близько 70-ти колег-дошкільників з інших ДНЗ відвідали  режимні моменти, заняття, ознайомилися з кадровою роботою та переглянули музичну виставу «Казка про нерозумне мишеня». Дуже приємно, що зацікавилися фестивалем і батьки наших дітей. Своїми враженнями про роботу колективу «Сонечка» просимо поділитися на нашій веб-сторінці.

З методичною роботою, з досягненнями та проблемами, присутніх познайомили завідувачка закладу та вихователь-методист (інформація у наступному повідомленні).

Наймолодші, діти ясельної групи, малювали пальчиками краплинки дощику, що рясно посипався з хмаринки та гралися в ігри-забави (вихователі Ошур В.І. та Архипчук В.І.). Діти молодшої групи (вихователь Дідківська Т.І.) ознайомилися з народними іграшками та виготовляли лялечку з кукурудзяного качана. Ох, і цікаво ж було її пеленати та колихати навіть хлопчикам! Середня група (вихователь Глущенко Н.А.) у нас любить фізкультуру і спорт, а тому вирушили спортивною стежиною у казку «Ріпка». Неабиякі зусилля приклали, щоб витягнути ріпку з землі. Старша група А показала гостям, як потрібно дружити, керувати своїми емоціями, толерантно ставитися один до одного. Вихователька цієї групи Пінчук І.М. впроваджує в свою роботу розмовну психотерапію Монтессорі. А знаєте хто у нас справжні художники? Це вихованці старшої Б групи. Л. Є. Шершень, вихователька цієї групи, навчила малят малювати пензликами, долоньками, тампонами, тичками, кляксами, трафаретами і т.д. Свої уміння діти проявили при створенню сюжету на тему «Золота осінь». І на завершення – чудова музич ... Читати далі »


    Методична робота. Розпочався тиждень методичних фестивалів по дитячих садках міста. Педагоги нашого «Сонечка» відвідують колег-дошкільнят з метою обміну досвідом, запозичення нових ідей і форм роботи з малятами. Така форма методичної роботи запропонована міським відділом освіти, змушує виважено і компетентно підходити до організації навчально-виховної роботи, впровадження нових інноваційних систем. Як ми вже повідомляли, методичний фестиваль в нашому ДНЗ пройде 23.10.08 з 8.00 до 17.00. Ласкаво просимо!

    Медична робота. Згідно з графіком профілактичних щеплень нашим малятам буде проведена реакція Манту. Батьки повідомлені завчасно під розписку. Реакція Манту буде проводитися після ретельного огляду дітей дільничним лікарем-педіатром.

    Робота з дітьми. У старшій «А» групі організована виставка іграшок, композицій і поробок, виготовлених малятами спільно з батьками. Сім’я, родина – це надійні помічники і порадники у цій віковій групі.
Малята молодшої групи навчаються доглядати за кімнатними рослинами і акваріумними рибками, і готують разом з вихователем, батьками теку про свій зелений куточок.
Тра ... Читати далі »


Наші досягнення. З нагоди Дня працівників освіти наш колектив нагороджений Почесною грамотою виконкому Малинської міської ради за добросовісну і сумлінну працю.

Робота з дітьми. Осінь ще дарує нам теплі, погожі дні, і це дає можливість любуватися її золотавим вбранням. Завдання педагогів – допомогти вихованцям помітити цю красу, віднайти відмінність від інших пір року. Цікаві прогулянки, екскурсії до осіннього парку, збір насіння квітів, ігри на вкритій листом галявині – розвивають у наших малят допитливість і комунікативні здібності.

Співпраця з родиною. У всіх дошкільних групах та 1-ому класі пройшли батьківські збори. Вихователі підготували корисну інформацію, відео ролик про життя групи (молодша гр., Дідківська Т.І.), відповіли на запитання батьків. Ми вдячні батькам за активну явку і участь у житті дитсадка. З їх допомогою значно покращилось розвивальне середовище в групах: придбані акваріуми з рибками, настільні ігри.

Методична служба. Продовжується п ... Читати далі »


    Закінчується місяць вересень, наші вихованці звиклися з думкою, що вони подорослішали і стали відвідувати не молодшу групу, а середню; не середню, а старшу… А бувші вихованці ясельних груп так і радіють: «Я вже велика (ий)!»
   Майже у всіх групах з’явилися новачки і процес знайомства пройшов успішно.
   Педагогічний колектив розпочав роботу по реалізації річних завдань. Так, інтенсивно йде підготовка до музично-драматичної
діяльності малюків – виготовляються атрибути, придбані ляльки-рукавички для лялькового театру.
   Визначною подією нашого колективу стала перемога в конкурсі «Моє квітуче Полісся», який був оголошений Житомирською обласною радою жінок. У Житомирському обласному драматичному театрі була організована виставка квітів, на якій ми представили композицію «Діти і Україна». На урочистому засіданні ДНЗ «Сонечко» нагороджений грамотою та цінним подарунком. Ця подія спонукає нас до ще більш кропіткої роботи по облаштуванню квітників і догляду за ними, а їх у нас – 9.


Ми раді вітати Вас на нашій оновленій веб-сторінці!

Так скоро промайнуло літо і розпочався новий навчальний рік. Колектив дитячого садка старанно готувався до його початку: оновлений інтер’єр групових кімнат, музичної зали, коридорів; проведений ремонт сантехнічної системи в окремих групах. Розвивальне середовище поповнене цікавими куточками і центрами, з’явилися живі мешканці у куточках природи: акваріумні рибки, черепашка, тушканчики.

Ми щиро вдячні за допомогу і підтримку у підготовці до нового навчального року батькам наших вихованців, відділу освіти. Особлива вдячність і пошана нашим постійним шефам – ВАТ «Прожектор» і особисто голові правління В.О.Власенку.

Цього року кількість дітей у вікових групах значно зросла, вони заповнені понад норму, садок відвідує 155 малюків. Однак кожен із них отримає увагу, тепло і турботу від наших працівників.

Педагогічний колектив визначив пріоритетні напрямки навчально-виховної діяльності на 2008 – 2009 навчальний рік, що сприятимуть соціалізації дошкільників, розвитку їх творчих здібностей в музично-театралізованій діяльності, формуванню трудових навичок.


« 1 2 3
Вхід на сайт

Пошук по сайту
Адміністрація ДНЗ © 2019
Хостинг від uCoz