Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Грудень » 3 » Виховуємо національну свідомість та любов до України
12:24
Виховуємо національну свідомість та любов до України

         Становлення особистості починається в дошкільному віці із ранньої соціалізації дитини. Останнім часом у освітньому просторі дошкільної освіти України наголошується на необхідності відтворення у наших маленьких громадян почуття патріотизму. Педагогічний колектив ЦРД розуміє, що для малюка-дошкільника великий світ починається з власної родини, домівки, традицій, звичаїв, які поступово пов’язуються з образом рідної країни, Батьківщини. Діти повинні навчитися любити своє рідне, зрозуміле, стати громадянином своєї країни.

      Реалізація цих планів втілюється шляхом залучення вихованців до національної культури та етнізації особистості у різних видах діяльності, через різноманітні форми роботи з дошкільниками: виховні заходи, бесіди, тематичні заняття, святкові ранки, екскурсії. Добираючи їх зміст, вихователі широко використовують засоби народної педагогіки: колискові, забавлянки, народні казки, ігри, лічилкі, пісні, загадки тощо.

      Інструктором з фізкультури було проведено спортивне свято «Веселі козаки». Головними героями заходу були вихованці старшої групи, які взяли участь у козацьких естафетах: «Перейди болото», «Стрибки», «Силачі», «Перетягни канат». Змагання пройшли у доброзичливій атмосфері, з гарним бадьорим настроєм. Всі учасники свята отримали позитивний заряд енергії, емоційне піднесення. В залі панував високий патріотичний дух маленьких українців. В змаганнях перемогла козацька вірна дружба, учасники отримали  свої нагороди, медалі та солодощі.

Переглядів: 308 | Додав: sun | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Пошук по сайту
Адміністрація ДНЗ © 2018
Хостинг від uCoz